Kontakt - Zdjęcia są chronione prawem autorskim. Gdybyś chciał je wykorzystać to najpierw napisz do mnie

Fair play. Free Tibet.Najlepsze Blogi

Zdjęcia bez zadęcia


niedziela, 30 września 2007
Duet Kostrzu i Spiro wraz ze zczuba.pl prezentują: "Ostatni mecz na Stadionie Dziesięciolecia"

Autorzy bloga www.sokratesljoekelsoey.blox.pl oraz zczuba.pl

przy udziale

www.beznaswy.blox.pl
www.fusyfusyfusy.blox.pl
www.bezzadecia.blox.pl

i wielu wielu innych

Mają zaszczyt zaprosić na:
O meczu możesz poczytać tutaj


 Z czuba.pl kontra upiory polskiej pi?ki
sobota, 29 września 2007
Sinaia - Zamek Peles, część 1.


Jeżeli Sigishoara jest nazywana Perą Transylwanii to Sinaia jest Perłą Karpat - i wcale ta nazwa nie jest przesadzona. A wszystko to dzięki zamkowi Peles, który został wzniesiony pod koniec XIXw. przez Karola I Hohenzollerna z przeznaczeniem na letnią rezydencję. Powiem szczerze, że jadąc do Rumunii nie spodziewałem się zobaczyć czegoś takiego. Przy budowie pracowali rzemieślnicy z wielu krajów - Austrii, Niemiec, Włoch, Anglii, Grecji, Turcji itd. Projekt jest autorstwa wiedeńskich architektów.. No i pozostaje trochę pozazdrościć oraz podziwiać..


czwartek, 27 września 2007
Debiut w gazecie.pl
Dziś na stronie gazety.pl pojawia się mój debiut na jej łamach, zarówno jako fotograf (zdjęcie nieostre jak cholera, ale nie ja obrabiałem) oraz jako aktor. W trailerze głównie się toczę, po czym na koniec zostaję zastrzelony. Wszystkich zapraszam do obejrzenia - zarówno trailera jak i pełnego filmu, który już niedługo! Pozdrawiam.

A oto i trailer, który jest już na youtubie


środa, 26 września 2007
Pałac Starej Książki - po wyprzedaży.
W sobotę 23 września odbyła się pożegnalna impreza w Pałacu Starej Książki. Atmosfera, która się wytworzyła, była iście stypowa. Na chwilę wszystkich trochę rozweselił Tomek Świtalski, obchodzący tego dnia imieniny, który przyniósł ze sobą tort. Wśród zaproszonych gości był m.in. Jacek Dehnel (czytający swoje tłumaczenia woerszy m.in. Larkina) czy Paweł Dunin-Wąsowicz.

Jak widać, do ostatniego dnia wyprzedaży, książek jeszcze starczyło, sam znalazłem kilka pozycji dla siebie. Wiele książek, tak jak Ana pisała w komentarzu, zostało niestety wdeptanych w podłogę, wiele płyt gramofonowych zaś połamanych. Cóż proza życia..

Bardzo interesujący (zresztą jak zwykle) fotoreportaż zrobił Michał Kobyliński (Gil Gilling), do którego wszystkich zainteresowanych odsyłam

Sam ograniczyłem się do fotek kilku półek. W tym tygodniu postaram się jeszcze umieścić pewną niespodziankę z Pałacu, mam nadzieję, że mi się uda.

Dzisiejsze wydanie niestety sponsorowała literka "R" jak rozbiórka..
poniedziałek, 24 września 2007
Dzień Radości Tworzenia - 23 września, Park Świętokrzyski


- Gdzie jest Bóg? Bóg jest tu, jest w nas, my jesteśmy Bogiem
- Nie liczy się co malujesz, liczy się sama czynność. To, że się uspokajasz - to jak to działa na ciebie...

Kilka dni temu dostałem maila z zaproszeniem na Dzień Radości Tworzenia. Bardzo popieram wszystkie akcje społeczne, które promują radość. Chyba wszyscy mamy dość negatywnej energii, która ostatnio atakuje nas z każdej strony.


No i znalazłem oazę poztywnych myśli, iskier w oczach. Pomimo, że nie mogłem zostać na część z udziałem bębnów i tak jestem zadowolony, że mogłem choć przez chwilę czerpać to pozytywne flow.

Organizatorów akcji znajdziesz tutaj

Zdjęcia proponuję oglądać z muzyką a'la tę którą dołączyłem w youtubie na dole. Pozdrawiam.


 
1 , 2 , 3 , 4