Kontakt - Zdjęcia są chronione prawem autorskim. Gdybyś chciał je wykorzystać to najpierw napisz do mnie

Fair play. Free Tibet.Najlepsze Blogi

Zdjęcia bez zadęcia


sobota, 17 listopada 2007
Stadion Miejski Sokołów Podlaski


Jako, że mamy piłkarski weekend to nie mam skrupułów aby wkleić po raz kolejny stadionowe zdjęcia. Dziś na tapecie stadion MKS Podlasie Sokołów Podlaski, pojemność 650 widzów, cena biletów 3 PLN, kobiety za darmo. Ceny są atrakcyjne, jednak jest to liga MLS (czyli odpowiednik dawnej V ligi) - drużyna zajmuje 3. miejsce w lidze. Stadion jak na V ligę wygląda całkiem przyzwoicie, jeżdżąc po niższych ligach nie raz natykamy się na o wiele gorsze, tutaj nie dość, że są krzesełka a nie ławki do tego wszystko jest zadbane - zaletą jest tablica z wynikami oraz całkiem niezła murawa.


sobota, 10 listopada 2007
Tam, gdzie pierwsze kroki stawiał Boruc - Stadion Miejski w Siedlcach


Artur Boruc swoją przygodę z piłką zaczynał w Pogoni Siedlce, zresztą nie tylko on, ale podobnie czynił autor bloga (również bramkarz) czy Konrad Gołoś (w sumie to wychowanek Zrywu Chodów, ale dzięki Pogoni zrobił karierę).

Jednak Artur jest na pewno najjaśniejszą gwiazdą z wyżej wymienionych i dlatego to jemu przypadł tytuł notki. Pogoń Siedlce tuła się w tej chwili w A klasie, pomimo wcześniejszego (krótkiego) epizodu w I lidze. Dziś zarówno Pogoń jak i jej stadion zmierza po równi pochyłej ku zagładzie.

Stadion ma zostać wyburzony a atrakcyjne grunty sprzedane inwestorow, w celu budowy Centrum Handlowego. Nowy stadion zaś powstanie na siedleckich Błoniach - będzie on w całości zadaszony, pojemność ok. 5000 - z podgrzewaną murawą oraz oświetleniem. Obok zaś powstanie 5-gwiazdkowy hotel. Pomysł ma szansę zaistnieć dzięki Euro 2012 - a ów obiekt ma służyć jako baza treningowa, którejś z reprezentacji. Jako Siedlczanin, mam nadzieję, że idea powstanie w realu, czego miastu i Pogoni Siedlce życzę.


czwartek, 13 września 2007
Stadion KS Piaseczno


Minęły piłkarskie emocje związane z meczami reprezentacji, więc należy wrócić do naszych skromnych realiów. Dlatego też wpadłem na pomysł wklejenia zdjęć z piaseczyńskiego stadionu, o którym w superlatywach wyrażał się ex-trener reprezentacji Polski - Jerzy Engel. Poniżej cytat Legia Live:

"Stadion miejski, mieszczący się przy ulicy 1 Maja 16, jest jednym z najlepiej utrzymanych obiektów piłkarskich w niższych klasach rozgrywkowych. Boisko jest pełnowymiarowe, posiada bardzo dobrą nawierzchnię. Obiekt KS Piaseczno spodobał się nawet byłemu trenerowi reprezentacji Polski, Jerzemu Engelowi, który wybrał go na miejsce treningów przed meczami kwalifikacyjnymi do koreańskiego Mundialu. Stadion może pomieścić około 1000 kibiców (choć w II lidze zdarzały się mecze, które oglądało ponad 2 tysiące widzów). Większość miejsc to zamontowane kilka lat temu krzesełka (800 sztuk), reszta - drewniane ławki."
czwartek, 23 sierpnia 2007
Ex (Next) Stadion Narodowy - Stadion X-Lecia
W ostatni weekend miałem okazję uczestniczyć w zdjęciach do nowego materiału zczuba.pl, toteż cyknąłem kilka fotek dla siebie. Tak jak w tytule były lub przyszły stadion reprezentacji, czy nim będzie czas pokaże. A jak na razie czas działa w taki oto sposób:Tym samym startuje nowa kategoria - Stadiony - raz na jakiś czas będę wrzucał fotki najróżniejszych tego typu miejsc. Myślę, że na premierę wybrałem dobry obiekt.