Kontakt - Zdjęcia są chronione prawem autorskim. Gdybyś chciał je wykorzystać to najpierw napisz do mnie

Fair play. Free Tibet.Najlepsze Blogi

Zdjęcia bez zadęcia


niedziela, 17 sierpnia 2008
Poczekalnia
Ponad rok w sieci z galerią. Kilka przerw. Kilka udanych zdjęć i kilka notek, które w googlu robią furorę. Dzięki za wszystko i do zobaczenia przy okazji następnych galerii.


wtorek, 03 czerwca 2008
Po prostu Andaluzja
Gibraltar i jego małpki


Gibraltar.. miejsce pożądane przez wielu, głównie możnowładców tego świata. Cóż niby baza wojskowa, a jednak oblegana przez turystów. Niby baza wojskowa a miejsce tak romantyczne.

Zacznijmy od małp. Bo z nimi nie jest ot tak, że są. Jasne są i są to jedyne "dziko" żyjące małpy w Europie. Działają stadnie. Jedna odwraca uwagę, druga w tym momencie okrada turystę. Sprytne jak na małpę, nieprawdaż? My się nie nabraliśmy choć próbowały. Jedna wisiała na Ag, ja robiłem zdjęcie, druga w tym czasie próbowała dobrać się do tylnej kieszeni moich spodni. Nie udało jej się..
sobota, 31 maja 2008
Feria del Caballo po raz ostatni


Po raz trzeci i zarazem ostatni raport ze święta z serca Andaluzji, czyli z Jerez. W związku z brakiem weny nic więcej nie będę pisał. Następny postój to Gibraltar..
wtorek, 27 maja 2008
Feria del Caballo - część druga


Było grubo ponad 30 stopni, nasza skóra nie przyzwyczajona do takich temperatur zaczynała być coraz bardziej czerwona. Pamiętam jak do Ag, która cierpliwie czekała aż skończę robić zdjęcia podeszła Hiszpanka i zaczęła tłumaczyć, że nie zna angielskiego, ale red i wskazywała skórę mojej żony. Po czym chwilę później wcierała w nią olejek z dużym filtrem.

Generalnie ta spontaniczność atakowała nas z każdej strony. Przy posiłku śpiewy i klaskanie były tak naturalne jak mocne słońce. Dawno nie czułem się tak jakbym cofnął się jakieś 150 lat wstecz, nawet w Rumunii ta różnica nie była aż tak wyraźna. Siedząc tam czułem się jakbym oglądał western. Meksyk? Nie to tylko południe Hiszpanii.

A flamenco? To chyba widać, co tu więcej dodawać.. 
1 , 2